Aktuality

Nahlédněte do sekce "Ubytování" a "Fotogalerie" - najdete

zde fotografie interiéru i exteriéru.

Úvod

Rádi byste strávili dovolenou či víkend v klidném venkovském prostředí? Dopřáli svým dětem proběhnout se po velkém dvorku a rozlehlém sadu? Přijeďte k nám.

Naše ubytování se nachází v obci Zlíč, která je vstupní branou do Babiččina údolí. Okolo domku je udržovaný pozemek o velikosti cca 5.000 m2, k němuž přiléhá obora s daňky. K dispozici máme dva apartmány (čtyřlůžkový a šestilůžkový) s vlastním vchodem ze dvorku. Na požádání lze přidat přistýlku nebo zapůjčit dětskou postýlku. V obou apartmánech najdete zařízenou kuchyň (lednička, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí) a útulné pokojíky.

Dále můžete využít venkovní kryté posezení se zahradním nábytkem, ohniště a pískoviště. Kola lze uložit ve vedlejší uzamykatelné budově. Vaše auto si zaparkujete přímo na dvorku. Zdarma je možné si u nás zapůjčit gril, grilovací nářadí, opékací jehly, chůdy, hračky na písek, badminton či petanque. Budete-li potřebovat dřevo, dřevěné uhlí nebo grilovací misky, můžete si je pořídit přímo u nás.

Přijedete-li vlakem nebo autobusem, zajistíme Vám zdarma přepravu do našeho ubytovacího zařízení. Pokud máte možnost příspěvku od zaměstnavatele, vystavíme Vám fakturu.

Vašeho psího miláčka si můžete vzít s sebou po dohodě s majitelem, nebo pokud si pronajmete celý objekt.

Na místě je dostupné WiFi připojení.

V případě dlouhodobého pobytu, lze domluvit individuální cenu.

Doufáme, že se u nás budete cítit jako doma a každý z Vás si vybere z nabídky sportovního nebo kulturního vyžití, které nabízí náš region.

Pokud budete mít jakýkoli požadavek nebo dotaz, neváhejte a pište. Kontaktní formulář najdete v oddělení „Kontakty“.